Leírás
| Kivitel | Multi |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A |
| Zajszint | 32-39 dB(A) |
| Szobaméret | 24 m2 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret | 6mm/10mm |
| Légszállítás | 550 m3/h |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,9 kW |
| Garancia | 3+2 év |
| Kivitel | Multi |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A |
| Zajszint | 32-39 dB(A) |
| Szobaméret | 24 m2 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret | 6mm/10mm |
| Légszállítás | 550 m3/h |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,9 kW |
| Garancia | 3+2 év |