Leírás
| Csoport | Kazettás, U Match |
| Kategóriák | Klímaberendezések |
| Kivitel | Kereskedelmi |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Zajszint | 40 dB(A) |
| Szobaméret | 24 m2 |
| Raszter méret | 600×600 mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 4 kW |
| Garancia | 3 év |
- Programozható
- Hibakód memória
- Vezetékes / infra távirányító
- Hűtő -20°C külső hőmérsékletig
- Fűtés -20°C külső hőmérsékletig
- Kártyás kapcsoló illeszthető hozzá







