Leírás
| Kivitel | Multi |
| Márka | Gree |
| Modell név | Lomo Plusz Multi |
| Energiaosztály | A |
| Zajszint | 28-42 dB(A) |
| Szobaméret | 18 m2 |
| Csőméret | 6mm/10mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 2,6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Extra funkciók | Wi-Fi 2.4 Ghz, I Feel, Komfort szűrők, Cold Plasma |
| Garancia | 3+2 év |
- Időzítő
- Wi-Fi vezérlés
- Infra távirányító
- Cold Plasma szűrő
- LCD kijelző
- Egyedi design
- Turbo funkció
- 8°C-os temperálás
- Hűtés -15°C külső hőmérsékletig
- Fűtés -15°C külső hőmérsékletig
- Ventilátor sebességének beállítása
- Óra beállítás/kijelzés
- Légáram irányának beállítása
- Távirányítóba integrált hőmérő (I Feel)








