Leírás
| Csoport | Légcsatornás, U Match |
| Kategóriák | Klímaberendezések |
| Kivitel | Kereskedelmi |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Zajszint | 39 dB(A) |
| Szobaméret | 34 m2 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret | 6mm/12mm |
| Légszállítás | 950 m3/h |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 6 kW |
| Garancia | 3 év |
- Programozható
- Hibakód memória
- Vezetékes / infra távirányító
- Hűtő -20°C külső hőmérsékletig
- Fűtés -20°C külső hőmérsékletig
- Friss levegő bevezetési lehetőség
- Kártyás kapcsoló illeszthető hozzá






