Leírás
| Kivitel | Multi |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A |
| Zajszint | 33-41 dB(A) |
| Szobaméret | 34 m2 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret | 6mm/12mm |
| Légszállítás | 700 m3/h |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,5 kW |
| Garancia | 3+2 év |
| Kivitel | Multi |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A |
| Zajszint | 33-41 dB(A) |
| Szobaméret | 34 m2 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret | 6mm/12mm |
| Légszállítás | 700 m3/h |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,5 kW |
| Garancia | 3+2 év |